Laviden Soru Sor

İade Koşulları

İade Koşulları

İade şartları nelerdir?

laviden.com'dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde içerisinde faturanızın arka bölümünde yer alan "İade ve Değişim Bölümü"nü eksiksiz olarak doldurup Sürat Kargo ile karşı ödemeli olarak iade yapabilirsiniz. 

 

İade edilecek olan ürünün paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. Kozmetik, kişisel bakım ürünleri ve iç giyim ürünlerinin denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olması durumunda iadeniz kabul edilmektedir. Para puan kullanılan siparişler de değişim hakkı bulunmamaktadır. İade etmiş olduğunuz ürünün bedeli, ürünü teslim almış olduğunuz tutar üzerinden hesabınıza aktarılacaktır.

 

İadeniz onaylandığında ürün ücreti , irtabat numaranızdan sizlere ulaşıldığı takdirde en geç 7 iş günü içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve laviden.com'un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli satışlarda geri ödemeler taksitlendirilerek yapılmaktadır. Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerden laviden.com sorumlu olmamaktadır.

 

Ayrıntılı bilgi için (0553) 747 0300 numaralı telefondan, haftanın hergünü 09:00-20:00 saatleri arasında bizlere ulaşabilir yada ana sayfamızda yer İletişim bölümünden mesajınızı yazabilirsiniz.


Saygılarımızla,
laviden.com Ekibi.

leke kremi, leke seti, leke giderici, leke çıkarıcı krem, cilt beyazlatan krem, cilt beyazlatıcı krem, doğum lekesi kremi, güneş lekesi kremi, güneş lekelerini yok eden krem, güneş lekesi nasıl geçer, sivilce lekesi kremi, sivilce lekelerine ne iyi gelir, çil kremi, leke kremi kullananlar, leke kremi yorumlar, leke kremi kullanıcı yorumları, leke kremi faydaları, leke kremi yararları, online leke kremi satın al